Back to homepage

Tag "burri"

Kontrolli gruas

Kontrolli gruas 0

🕔01:04, 15.Jan 2010

Ishin 3 shok dhe donin ti diktonin se grat e tyne tu tregojn se me ka po i tradhtojn. Mir i thot i pari, ne cfar menyre ky tjetri, i thot un e rrafi gruan dhe i tham trego se

Read Full Article
Burri dhe shitsja

Burri dhe shitsja 0

🕔11:42, 13.Jan 2010

Nje bur vete te nje shitse dhe i thot, a ke pi… shitsja preket dhe i thot, ik me ler rehat. Te nesermen shkon prap dhe i ben te njejten pyetje shitsja i pergjigjet po ashtu si radhen e par.

Read Full Article
Cifti i sa po martuar

Cifti i sa po martuar 0

🕔15:25, 8.Dhj 2009

Na ishte njehere nje cift dhe vendosen te martoheshin. Burri i thote gruas: —Eshte me mire mos t bejme dasem se pastaj do ngelemi pa leke e sdo kemi ca t hame… Por gruaja kembengule shume qe te bejne dasem

Read Full Article
Të Dua

Të Dua 0

🕔20:11, 6.Dhj 2009

I thotë gruaja burrit trego një humor, i thotë burri gruas unë veç ty të dua.

Read Full Article
Knaqsija e çiftit

Knaqsija e çiftit 0

🕔20:09, 6.Dhj 2009

Një çift të rinjësh porsa kishin bërë at punen e dashuris, hynë në debat, se kush ishte kënaqur më shumë, vajza apo djali. Vajza thoshte unë, djali thoshte kënaqsin e kisha unë më të madhe se ti, i thot vajzës.

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Maj 2020
H M M E P S D
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031