Back to homepage

Tag "babi"

Beni dhe babi i ti

Beni dhe babi i ti 0

🕔14:07, 22.Gus 2009

Beni kishte par nje ender siku babi i tij ja kishte dhuruar 50 euro. Pasi u zgjua ne mengjes e shiqoj babin e tij qe po shiqonte n’tv dhe i tha babi babi pash ne ender sikur mi ke japur

Read Full Article
Mami me 2 vajza

Mami me 2 vajza 0

🕔13:08, 22.Gus 2009

Ishin ken 2 vajza edhe ftojn mamin per kafe shkojn ne bar kafe por kur hyn ne bar kafe kamarjeri i pyt cfar doni me pi edhe vajzat pergjigjen dojna kapuqino edhe mama e tyre thot jo valla une jo,

Read Full Article
Mushkonja dhe xixellonja

Mushkonja dhe xixellonja 0

🕔19:38, 21.Gus 2009

Nje djal nje nat shkoj te fle ne shtrat edhe pas pak thirri -o babi,o babi po me ngacmojn mushkonjat -mbulohu me jergan! i tha babi, pas pak e thirri prap -o babi,o babi tash erdhen mushkonjat me elektrik ne

Read Full Article
Babi dhe Zefi

Babi dhe Zefi 0

🕔18:25, 21.Gus 2009

Babi i zefit i ka pas 3 djem, njeri e ka pas emrin: CAN tjetri CEN dhe i treti cili ishte?? Zefi ishte djali i tret, lexoje edhe nje her mire

Read Full Article
Amerikani, Gjermani dhe Shqiptari: Cili ka babin më të madh?

Amerikani, Gjermani dhe Shqiptari: Cili ka babin më të madh? 0

🕔19:28, 15.Kor 2009

Ishte një Amerikani, një, Gjermani dhe një Shqiptar. Gara e lojes ishte: Kush e ka baban me te madh! Amerikani: Babai im esht sa nje ndertes 10 kate. Gjermani:  Babai im prek ne hënë. Shqiptari: O Gjerman babai yt ka

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Shtator 2020
H M M E P S D
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930