Back to homepage

Tag "Ardita Ala"

B2N ft. Ardita Ala – Kjo Jetë

B2N ft. Ardita Ala – Kjo Jetë 0

🕔23:42, 5.Dhj 2015 Read Full Article
Ardita Ala – Ju Jeni Shkaktar

Ardita Ala – Ju Jeni Shkaktar 0

🕔22:31, 5.Dhj 2015

Heeeeee Ne nje deg te djeegur Dhe te shkrumbuuaar Po qendron nje zog Shum i plaguuaar Me ze te driidhur Po e pyet at deege Kush te ka djeeguur Fol mos m’le veet Asnje pergjigje Jo nuk i ktheehet Dhe

Read Full Article