Back to homepage

Tag "2 veze"

Burri komandon

Burri komandon 0

🕔18:13, 9.Tet 2009

Nje grua po skuqte veze per te pergatit mengjesin. Ne ato momente hyn burri ne kuzhine gjithe nerva. “KI kujdes.KUJDES, Duhet te hedhesh me shume gjalpe, o zoti madh! Ke hedh shume veze njeheresh, JANE SHUME!, Jepi ! Jepi Tani,

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Qershor 2021
H M M E P S D
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930