Bjondina ne treg?

Bjondina ne treg? 0

🕔16:17, 20.Tet 2009

Ishte nje her nje bjondin ne treg dhe i thot nje njeri hip ne peme dhe une ti jap 100 euro. Bjondina hipi dhe burri ia dha 100 euro kur shkoj ne shtepi i tha burrit. O burr i fitova

Read Full Article
3 Gra

3 Gra 0

🕔16:03, 20.Tet 2009

Na ishin je her 3 gra dhe e pyesin njera tjetren se cila e ka p*dh*n me te madh. E para thot une e kam te madh se burri im ma shtin k*rin me gjith koqe. E dyta thot une e kam te madh

Read Full Article