Beni dhe pasqyrja

Beni dhe pasqyrja 0

🕔18:20, 9.Tet 2009

Del Beni ne treg dhe duke shetitur e sheh nje pasqyre por nuk e din se ca eshte ajo dhe e pyet shitesin ca eshte kjo? Ai i tregon eshte pasqyre munesh me pa veten aty kur te rruhesh e

Read Full Article
Njeri me fat

Njeri me fat 0

🕔18:19, 9.Tet 2009

Dogana greke ne kakavi vendosi te dhuroje nga nje mije euro ne makinen e nje mijte qe vinte nga shqiperia. Fituesi pasi mori leket pytet nga policia doganjere e greqis, cfare do beni me keto euro? – Ja qe tani

Read Full Article
Djali dhe babai

Djali dhe babai 0

🕔18:15, 9.Tet 2009

I lutet djali babit dhe i thote: – Babi ma blej nje fyll, Babai i thote jo djali jem, se ben zhurum e sna len me fjet, – Po hajt babi se i bi pra kur te fleni ju.

Read Full Article
Burri komandon

Burri komandon 0

🕔18:13, 9.Tet 2009

Nje grua po skuqte veze per te pergatit mengjesin. Ne ato momente hyn burri ne kuzhine gjithe nerva. “KI kujdes.KUJDES, Duhet te hedhesh me shume gjalpe, o zoti madh! Ke hedh shume veze njeheresh, JANE SHUME!, Jepi ! Jepi Tani,

Read Full Article
Dy shokë

Dy shokë 0

🕔18:11, 9.Tet 2009

Dy shokë takohen mbas shumë kohësh dhe u ulën të pinin kafe. Duke folur me njëri-tjetrin e pyet njëri. A je martuar? Po i përgjigjet, Po ti? Edhe unë por me ka zënë halli i thote. Po pse? Kërkon gruaja

Read Full Article