Energjija elektrike

Energjija elektrike 0

🕔19:23, 3.Tet 2009

Arsimtari i fizikës i pyet nxënësat prej nga e ka prejardhjen energjija elektrike një nxënës e ngrit dorën dhe thot:energjija elektrike e ka prejardhjen nga kopshti zeologjik arsimtari i thot nga te erdhi ky mendim aj pergjigjet:po sa her qe

Read Full Article
Fjalekryqi

Fjalekryqi 0

🕔19:19, 3.Tet 2009

Nje vajze po mbush nje fjalekryq: – Ç eshte fundi i jetes i thot babait te sajt? Me shtate shkronja! – Martesa – Pergjigjet babai.

Read Full Article
Hasa e Hysa rrzohen

Hasa e Hysa rrzohen 0

🕔19:17, 3.Tet 2009

Rrzohen hasa e hysa ne nje grop te thell edhe po i thot hasa hyses e moj hase po te kishte pas gropa kapak s`di qysh kishim dal.

Read Full Article
Vajza dhe gjyshja

Vajza dhe gjyshja 0

🕔19:14, 3.Tet 2009

Ka qen nje vajze dhe gjyshja e saj, duke hecur ne nje rruge pastaj aty vjen je njeri, ai ishte perngut keshtu qe e rrezon vajzen dhe i thot “I am sorry” por gjyshja nuk e kupton dhe i thot

Read Full Article
Edhe 30 here

Edhe 30 here 0

🕔19:10, 3.Tet 2009

Niset burri per ne shtepi dhe ne dere e pret gruaja e shqetesuar. -He si vajti puna? C’te tha doktori? -Me tha qe me kane mbetur vetem 30 here te tjera per te bere sex dhe ateher je i djegur.

Read Full Article