Bjondet te dera diskotekes

Bjondet te dera diskotekes 0

🕔21:40, 29.Sht 2009

11 bjondina shkojn ne ni disko dhe te dera shkruan nuk lejohet posht 17 dhe ato u kthyan ne shtepi, sepse prej se jan te urta kan menduar se duhet me ken me 17 bjonde.

Read Full Article
Hasa dhe Hysa me derrin

Hasa dhe Hysa me derrin 0

🕔21:36, 29.Sht 2009

Ishin kan niher Hasa edhe Hysa edhe kishin pas ik prej burgut e policia tu i ndjek e shohin nje derr edhe i thot hasa hyses hip ti ne derr dhe une po e shty, hasa ja shtrengon derrit vesht

Read Full Article