Burri me pinguin

Burri me pinguin 0

🕔21:27, 14.Sht 2009

Nje dit nje burr gjeti nje pinguin edhe nuk dinte ku ta conte. E Pyet policin ku ta coj pinguinin, ai i tha coje te kopshti zologjik. Diten tjeter polici e shikoj perseri burrin me pinguinin dhe i tha a

Read Full Article