Bjondina sheqer

Bjondina sheqer 0

🕔20:16, 7.Sht 2009

Pse bjondinat vene nje kokerr sheqer ner koke para se te flene? Ta bene gjumin e embel!

Read Full Article
Bjondina nevojen

Bjondina nevojen 0

🕔20:03, 7.Sht 2009

Pse bjondina kur te bene nevojen e ndahet mutin ne dy pjese? Sepse ka harruar mercedeskat veshe.

Read Full Article
Pse bjondja i mbyll syte para pasqyres?

Pse bjondja i mbyll syte para pasqyres? 0

🕔20:00, 7.Sht 2009

Qe te shohe veten si duket kur flen.

Read Full Article
Dy bjonde ne nje krevat

Dy bjonde ne nje krevat 0

🕔20:00, 7.Sht 2009

Dy bjonde ishin shtrire ne nje krevat Shtynin njera-tjetren ngaqe ishte vendi pak i ngushte Bie njera nga krevati dhe i thote kjo tjetra: Hajde tash ne krevat se u liru pak vend

Read Full Article
Pse bjondes i dhemb syri majte sa here qe pi caj?

Pse bjondes i dhemb syri majte sa here qe pi caj? 0

🕔19:56, 7.Sht 2009

Se harron me heq lugen nga filxhani.

Read Full Article