Amerikani, Gjermani, Japani dhe Shqiptari

Amerikani, Gjermani, Japani dhe Shqiptari 0

🕔17:07, 25.Gus 2009

Ka ken nje her Amerikani, Gjermani, Japani dhe Shqiptari. Kan fillu mu shty per teknologjin kush ka arritur me lart prej tyre. Amerikani thot ne Amerik kena shum femrat te bukura. Gjermani thot na kena krevatet shum me kualitet. Japani

Read Full Article
Vajza me deshir

Vajza me deshir 0

🕔14:47, 25.Gus 2009

Ka qen nje vajze dhe nenen e ka pas shtatzan edhe e ka pyetur… nen cfar pret ti ne barkun tend qe te bejsh? Nena ja kthen pres nje vlla tanin! Vajza del ne rrug edhe e shen nje burr

Read Full Article