Polici verteton zgjuarsin e kolegeve

Polici verteton zgjuarsin e kolegeve 0

🕔20:35, 21.Gus 2009

Nje shef policie don ti shohe dy polic se sa te mencur jan dhe i thot njerit shko deri te shpia ime shih a jam aty edhe eja tme tregosh. Ky tjetri fillon te qesh hahaha shefi e pyet cka

Read Full Article
Bubrrecat vs Elefantat

Bubrrecat vs Elefantat 0

🕔20:29, 21.Gus 2009

Lujten futboll bubrrecat me elefantat edhe bubrrecat fituan. Elefantat se pranojshin fitoren e bubrrecave edhe thojshin: Na keni shty. Related Images:

Read Full Article
Bjondina te dentisti

Bjondina te dentisti 0

🕔19:47, 21.Gus 2009

Ishte nje bjondin dhe shkoj te dentisti ai i tha mos ha ne an te majt kur doli nga dentisti shkoj ne anen e djatht te rruges dhe e bleu nje burek e hangri.

Read Full Article
Mushkonja dhe xixellonja

Mushkonja dhe xixellonja 0

🕔19:38, 21.Gus 2009

Nje djal nje nat shkoj te fle ne shtrat edhe pas pak thirri -o babi,o babi po me ngacmojn mushkonjat -mbulohu me jergan! i tha babi, pas pak e thirri prap -o babi,o babi tash erdhen mushkonjat me elektrik ne

Read Full Article
Bjondina ne market

Bjondina ne market 0

🕔19:33, 21.Gus 2009

A e dini pse Bjondina i merr shkallen me vete kur të shkon në market ? I merrë me vete nga se menon qe jan rritur çmimet per mi i mrri.

Read Full Article