Polici dhe kafja

Polici dhe kafja 0

🕔04:25, 20.Gus 2009

Shkon polici ne “caffe bar” per te pirë një kafe turke, hyn brenda dhe ulet aty te banaku dhe mendohet se si te porosit nje kafe te mesme dhe i’u kujtua: Polici i thote kamarierit a ben 3 kafe turke?

Read Full Article
Miza dhe mushkonja

Miza dhe mushkonja 0

🕔04:19, 20.Gus 2009

Na ishte nje her nje mushkonje dhe nje miz duke ecur me biciklet, duke ec rrezohet mushkonja dhe miza i thot ca pate? Mushkonja i thot me hyri nje elefant ne sy…

Read Full Article
Miu dhe Lopa

Miu dhe Lopa 0

🕔04:16, 20.Gus 2009

Njeher nje lop e ka takuar nje mi dhe miu ka qen duke pir cigare. Lopa i ka then ec more picimul ti po pin cigare a. Miu me te shpejte ja ktheu ec mori ti calla budallica cicat pa

Read Full Article
I vetem ne ishull

I vetem ne ishull 0

🕔04:13, 20.Gus 2009

Na ishte njehere nje Grek qe po udhetonte me avion. Avioni rezohet dhe Greku shpeton, papritur shikon disa njeres te ishullit ku kishte rene dhe fillon te vrapoje derisa arrin ne nje vend ku nuk kishte ku te shkonte me.

Read Full Article
Pse bjondina e shtin thiken ne frigorifer

Pse bjondina e shtin thiken ne frigorifer 0

🕔01:05, 20.Gus 2009

Se e ka marr vesh se eshte arm e ftoft!

Read Full Article