40 vjet

40 vjet 0

🕔22:19, 6.Kor 2009

I kam gati 40 vjet e nuk kam femër, spom len gruja!!

Read Full Article
Ma rruj koken

Ma rruj koken 0

🕔22:15, 6.Kor 2009

Sa kushton qethja e flokeve? 10 euro. E sa kushton rroja? 5 euro, Ma rruj koken, pra!

Read Full Article
Një nate gruaja

Një nate gruaja 0

🕔22:13, 6.Kor 2009

Një nate gruaja u zu me nastradinin, idha të shtyre dhe e rrokullisi neper shkalle. Komshia e ndjeu zhurmen dhe të nesermen e pyeti nastradinin. – Cfar ishte gjith ajo zhurme dje? – Asgje, vetem se gruaja ime hodhi xhaketene

Read Full Article
Bjondina got plot dhe bosh

Bjondina got plot dhe bosh 0

🕔22:10, 6.Kor 2009

Pse nje bjonde para se te fleje, merr nje gote plot me uje dhe nje gote bosh? Sepse edhe mund ti pihet, edhe jo.

Read Full Article
Bjondinat dhe nr 11

Bjondinat dhe nr 11 0

🕔22:09, 6.Kor 2009

Pse bjondinat nuk dine të shenojnë numrin 11? Sepse nuk e din cilin 1 ta shenojnë perpara.

Read Full Article