Pse bjondina vesh pampersa?

Pse bjondina vesh pampersa? 0

🕔18:58, 15.Kor 2009

Pse bjondina vesh pampersa??? Per me i thanen djemt baby…

Read Full Article
Pse pula s’lahet me uj t’nxet?

Pse pula s’lahet me uj t’nxet? 0

🕔18:47, 15.Kor 2009

Pse pula s’lahet me uj t’nxet? Se i dalin vezet e zime.

Read Full Article
2 nxënsat

2 nxënsat 0

🕔18:45, 15.Kor 2009

Kan ken 2 nxënsa në shkoll dhe ishin të ulur në bank te par te msusja, njeri prej tyre ishte belbzan dhe tjetri e kishte emrin Hashim dhe Hashimi hini ner bank ky belbzani i tha msuses oj msuse aqimi ner

Read Full Article
Polici me deren e makines

Polici me deren e makines 0

🕔18:23, 15.Kor 2009

Pse polici e merr deren e makines me vete ne plazh? Se po u bo vape ta hap qe te hyj fresku!

Read Full Article
Mbylle gojen

Mbylle gojen 0

🕔22:22, 6.Kor 2009

Dentisti i thoshte pacientës: – Zonjë hapeni gojën ju lutem! – Faleminderit, – ik then pacientja. – Përse më falënderoni? – Sepse shoqi im më thotë gjithmonë “Mbylle gojën!”

Read Full Article