Mbylle gojen

Mbylle gojen 0

🕔22:22, 6.Kor 2009

Dentisti i thoshte pacientës: – Zonjë hapeni gojën ju lutem! – Faleminderit, – ik then pacientja. – Përse më falënderoni? – Sepse shoqi im më thotë gjithmonë “Mbylle gojën!”

Read Full Article
40 vjet

40 vjet 0

🕔22:19, 6.Kor 2009

I kam gati 40 vjet e nuk kam femër, spom len gruja!!

Read Full Article
Ma rruj koken

Ma rruj koken 0

🕔22:15, 6.Kor 2009

Sa kushton qethja e flokeve? 10 euro. E sa kushton rroja? 5 euro, Ma rruj koken, pra!

Read Full Article
Një nate gruaja

Një nate gruaja 0

🕔22:13, 6.Kor 2009

Një nate gruaja u zu me nastradinin, idha të shtyre dhe e rrokullisi neper shkalle. Komshia e ndjeu zhurmen dhe të nesermen e pyeti nastradinin. – Cfar ishte gjith ajo zhurme dje? – Asgje, vetem se gruaja ime hodhi xhaketene

Read Full Article
Bjondina got plot dhe bosh

Bjondina got plot dhe bosh 0

🕔22:10, 6.Kor 2009

Pse nje bjonde para se te fleje, merr nje gote plot me uje dhe nje gote bosh? Sepse edhe mund ti pihet, edhe jo.

Read Full Article