Xhaja dhe Ferrari

Administratori
By Administratori Janar 13, 2010 11:50

Ishte i xhaje me biçikletdhe ndalet te semafori aty gjen i çun me ferrari.
I hap deren çuni dhe i thote o xhaje a e bojme i gare?
xhaja: jo or djal ca thu gjona koti.
çuni: he o xhaje te lutem a e bojme i gare
xhaja: po jo mor djale
çuni: a a a a a te lutem o xhaje
xhaja: po mire e bejme garen po prape do ma kaloshe.
sa hapet semafori nisen te dy
ja shtron ferrari ne 100 dhe xhaja me 100!!!!!!!!!!!!!!
ja shtron ferrari me 200 dhe xhaja me 200
ja shtron ferrari me 300 dhe xhajja me 300 pas ferrarit
ndalon ferrari,ndalon dhe xhaja
hap xhamin çuni dhe e pyt o xhaje si ka mundesi une me 300 dhe ti me 300?
xhaja: OR CUN HAPE DEREN SE M`KE ZEN XHAKETEN

Facebook Comments

Administratori
By Administratori Janar 13, 2010 11:50
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

*

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Gusht 2018
H M M E P S D
« Mar    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031