Viti i Ri

Administratori
By Administratori Mars 23, 2010 15:25

Nje burr ishte shume i vafer.SHkon ne nje shesh takon nje burre te veshur si baba gjyshi dhe i thot:
– Babagjysh te lutem me dhuron per vitin e ri nje shtepi ku te kaloj vitin e ri nje makin qe te shetis per vitin e ri dhe nje thes me lek qe te pergatis darken e vitit te ri.Ai ecen 100 m dhe e theret babagjyshi:
– Meqe une te bera tere keto dhurata po ti do ta besh nje gje per mua.Burri i thot se cfare te duash.babagjyshi i thot:
– Do te me lesh te bej seks me ty.
-Po:,i thot burri.
Babagjyshi beri seks tere naten dhe kur zgjohet ne mengjes i kerkon te ikte dhe babagjyshi i tha:
-Ik.
Burri ecen 100 m the e therret te babagjyshi prap.
-Sa vjec je ti.
-42 vejc:thot burri.
-Po ti mer budall je 42 vjec dhe akoma beson te babagjyshi.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori Mars 23, 2010 15:25
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

*

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2018
H M M E P S D
« Mar    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031