Vajza shkon e pyet për çmimet.

Administratori
By Administratori Korrik 15, 2009 19:45

Ka shkuar nje vajzë në pazar dhe po e pyet shitesin sa kushton fustani?
shitesi: 10 euro
Vajza:   po sa kushtojn brekt
Shitesi: 15 euro
Vajza:   a bën ma lir?
Shitesi: sigurishti
Vajza:   sa
shitesi: 10 euro breket dhe 15 euro fustanin
Vajza:   po ti breket mi ule e fustanin ma çove.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori Korrik 15, 2009 19:45
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Nëntor 2018
H M M E P S D
« Mar    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930