Alo bukuroshe ke dashnor ti

Administratori
By Administratori 15 Shkurt, 2012 17:32 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

Ai: Alo bukuroshe ke dashnor ti?
Ajo: Po kam, po kush je ti?
Ai: Vllai jot jam por me prit kur te vi n`shpi…
Ajo: ooo shit!

– Pas 2 minutave cingrron prap telefoni i ksaj vajzes..
Ajo: Alo !
Ai: Po bejm nje anket dhe po dojm me dit a keni dashnor?
Ajo: Jo, skam!
Ai: Un jam dashnori jot, dhe prej ketij momentit ske ca fol me mu!
Ajo: ooo pash Zotin menova qe je vllau i jem e t’thash qe skam dashnor.
Ai: Rrejta, jam vllai i jot dhe sa tvish nshpi kam me te ba 2fish.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 15 Shkurt, 2012 17:32 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Korrik 2021
H M M E P S D
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031