Shqiptari i rrezikshem

Administratori
By Administratori 16 Gusht, 2009 21:12

Na ishte ne 1 aeroplan 1 shqiptar 1 italian 1 amerikan cili nxjerr vendin me te pasur?
Amerikani plas 1 pallat dhe i thot shqiptari pse e prishe? Pak pallate ka amerika!
Italiani prish 1 ore e pyet shqipetari pse e prishe? Pak or ka italia
Shqiptari hedh 1 kinez po pse e hidhe e pyet italiani? a pak kinez ka bota

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 16 Gusht, 2009 21:12
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Shtator 2020
H M M E P S D
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930