Rezultati i ndeshjes KF Dragoc (2) – (1) KF Drisht

Administratori
By Administratori Nëntor 20, 2010 17:33

Kampionati i Postribes 2010

KF Dragoc (2) – (1) KF Drisht

 Luajtur me daten 20-11-2010 ora 14:00

 

URIME DRAGOÇIT PER FITOREN

E

KAMPIONATIT TE POSTRIBES 2010

 

Shperblimi Per Fituesit

20.000 lek te reja

Related Images:

Facebook Comments

Administratori
By Administratori Nëntor 20, 2010 17:33
Write a comment

1 Comment

 1. ari Nëntor 21, 06:30

  bravo bravo dragoci si gjithmon kampijonat e posteribes///// URIME DRAGOÇIT PER FITOREN
  E
  KAMPIONATIT TE POSTRIBES 2010

  [Pergjigju]

View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

*

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2018
H M M E P S D
« Mar    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031