Vajza me deshir

Administratori
By Administratori 25 Gusht, 2009 14:47

Ka qen nje vajze dhe nenen e ka pas shtatzan edhe e ka pyetur… nen cfar pret ti ne barkun tend qe te bejsh?
Nena ja kthen pres nje vlla tanin!
Vajza del ne rrug edhe e shen nje burr me bark te madh duke e pritur autobusin edhe vajza e pyt cfar pret ti ketu? aj i thot po pres autobusin! e kjo i thot nese del biciklet a ma jep mua??

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 25 Gusht, 2009 14:47
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Korrik 2021
H M M E P S D
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031