Policia Shqiptare

Administratori
By Administratori 1 Shtator, 2011 13:36 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

Ne Shqipri me shpejt te mberrin PIZZA se POLICIA!

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 1 Shtator, 2011 13:36 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93
Write a comment

60 Comments

 1. LiRiDoN TrUpAj 4 Janar, 22:23

  1 pse biondina e merr ambulancen me vete kur shkon ne diskotek
  ******PER MU DOK MA SMUT HAHAHAHAHHAHAHA*******

  [Pergjigju]

 2. LiRiDoN TrUpAj 4 Janar, 22:23

  1 pse biondina e merr ambulancen me vete kur shkon ne diskotek
  ******PER MU DOK MA SMUT HAHAHAHAHHAHAHA*******

  [Pergjigju]

 3. LiRiDoN TrUpAj 4 Janar, 22:21

  u kon baba edhe djali edhhe djali e ka ble nje ore edhe i thot djali babos o bab e kam ble nje ore i thot baba u ta pshrrsha djali i thot o bab pshurre sa te dush se si hi uji hahahahhaha

  [Pergjigju]

 4. LiRiDoN TrUpAj 4 Janar, 22:21

  u kon baba edhe djali edhhe djali e ka ble nje ore edhe i thot djali babos o bab e kam ble nje ore i thot baba u ta pshrrsha djali i thot o bab pshurre sa te dush se si hi uji hahahahhaha

  [Pergjigju]

 5. LiRiDoN TrUpAj 4 Janar, 22:20

  si ulen kater 4 biondina ne karrig
  **** e kthejn karrigen mbrapsht hahahah

  [Pergjigju]

 6. LiRiDoN TrUpAj 4 Janar, 22:20

  si ulen kater 4 biondina ne karrig
  **** e kthejn karrigen mbrapsht hahahah

  [Pergjigju]

 7. /liridon 4 Janar, 22:18

  *1*si mytet biondina tu pi tomel
  ****i bjer lopa mbi te

  [Pergjigju]

 8. /liridon 4 Janar, 22:18

  *1*si mytet biondina tu pi tomel
  ****i bjer lopa mbi te

  [Pergjigju]

 9. eri 18 Dhjetor, 18:29

  ka shku ni katunar edhe ni qytetar ne restaurant qytetari porositi makarona edhe katunari qashtu qytetari i ka hanger krejt e katunari sun i zike asnja keshtu qe q thirri kamarierin edhe i tha ha bre kapmi qeto ai kamarieri meniher i kapi katunari ja ktheu mesi ti lodha une ti pi kapish leht

  [Pergjigju]

 10. eri 18 Dhjetor, 18:29

  ka shku ni katunar edhe ni qytetar ne restaurant qytetari porositi makarona edhe katunari qashtu qytetari i ka hanger krejt e katunari sun i zike asnja keshtu qe q thirri kamarierin edhe i tha ha bre kapmi qeto ai kamarieri meniher i kapi katunari ja ktheu mesi ti lodha une ti pi kapish leht

  [Pergjigju]

 11. urim 17 Dhjetor, 22:58

  e pyet bjondinen profesori qa dote thot formula nah 2o bjondina ja kthen dmth prof na hohoh

  [Pergjigju]

 12. urim 17 Dhjetor, 22:58

  e pyet bjondinen profesori qa dote thot formula nah 2o bjondina ja kthen dmth prof na hohoh

  [Pergjigju]

 13. Emanuel 7 Tetor, 21:49

  Ma shpejt vin suflaqet

  [Pergjigju]

 14. Emanuel 7 Tetor, 21:49

  Ma shpejt vin suflaqet

  [Pergjigju]

 15. faton 4 Tetor, 19:37

  nje qun shkoi me te dashuren e vet ne mal edhe ajo e ndali te ecurin edhe i thash dajlit merr dhe prek qa duash… Dhe dali jam murr biqikleten

  [Pergjigju]

 16. faton 4 Tetor, 19:37

  nje qun shkoi me te dashuren e vet ne mal edhe ajo e ndali te ecurin edhe i thash dajlit merr dhe prek qa duash… Dhe dali jam murr biqikleten

  [Pergjigju]

 17. gresa 25 Shtator, 16:43

  ju prsh GRESA

  [Pergjigju]

 18. gresa 25 Shtator, 16:43

  ju prsh GRESA

  [Pergjigju]

 19. lolo 19 Shtator, 09:09

  Pse po i vjedh fjalet e KOS qe thot per prishtinen se me shprejt vjen pica se polict

  [Pergjigju]

 20. lolo 19 Shtator, 09:09

  Pse po i vjedh fjalet e KOS qe thot per prishtinen se me shprejt vjen pica se polict

  [Pergjigju]

View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Shtator 2020
H M M E P S D
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930