Policia Shqiptare

Administratori
By Administratori Shtator 1, 2011 13:36 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

Ne Shqipri me shpejt te mberrin PIZZA se POLICIA!

Facebook Comments

Administratori
By Administratori Shtator 1, 2011 13:36 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93
Write a comment

60 Comments

 1. shoqet Qershor 3, 22:25

  dy shoqe te martura dalin ne qytet edhe i pelqejn dy fustana njeres gjyre te kuqe njeres me ngjyr portokallt po kushtijn shum 200 euro nje fustan mirpo burrat nuk ja blejn fustanat se shtrenjt mirpo kalojn dy dit takohen ato dy shoqet njera e kish ble fustanin e kuq edhe e pyt si e binde burrin me ta ble ehh hisotri ja po te tregoj nje dit erdh hasani nga puna une u shvesha seksi ai dolni nga banjo une morra nje pozicion te bukur me ngadal i thash mos e heq pishqirin te hek une nga dal ja hoqa peshqirin ja preka topat i kishte te fotheta edhe kshtu ja nxeva mir aty filluam te bejm dashuri kshtu qe me bleu fustanin. provoje edhe ti ket menyr i thot shoqja se kishte ble fustanin, nje te shkuar ne shpi ajo vepron si shoqja saj shfishet seksi merr pozicionin del burri nga banjo i thot jo mos e hek pishqirin ta hek une nga dal ja prek topat po ai i kishte te nxehura zjarr i thot uuu burr hasini i kish pas te ftoheta ti te nxehta pse burri uhh ta qift nanen hasni ty e une ta bafshe bre pisajk hahahhahahha

  [Pergjigju]

 2. shoqet Qershor 3, 22:25

  dy shoqe te martura dalin ne qytet edhe i pelqejn dy fustana njeres gjyre te kuqe njeres me ngjyr portokallt po kushtijn shum 200 euro nje fustan mirpo burrat nuk ja blejn fustanat se shtrenjt mirpo kalojn dy dit takohen ato dy shoqet njera e kish ble fustanin e kuq edhe e pyt si e binde burrin me ta ble ehh hisotri ja po te tregoj nje dit erdh hasani nga puna une u shvesha seksi ai dolni nga banjo une morra nje pozicion te bukur me ngadal i thash mos e heq pishqirin te hek une nga dal ja hoqa peshqirin ja preka topat i kishte te fotheta edhe kshtu ja nxeva mir aty filluam te bejm dashuri kshtu qe me bleu fustanin. provoje edhe ti ket menyr i thot shoqja se kishte ble fustanin, nje te shkuar ne shpi ajo vepron si shoqja saj shfishet seksi merr pozicionin del burri nga banjo i thot jo mos e hek pishqirin ta hek une nga dal ja prek topat po ai i kishte te nxehura zjarr i thot uuu burr hasini i kish pas te ftoheta ti te nxehta pse burri uhh ta qift nanen hasni ty e une ta bafshe bre pisajk hahahhahahha

  [Pergjigju]

 3. Jetty Dhjetor 31, 16:16

  jan kan kulleri dhe shoku i tij normal kuller tash u ba nata edhe u duft me fjet se sdishin qka me ba kulleri hin dhomen e vet krejt tpalume teshat kur hin shooku i tij normal kuller krejt teshat e gjume e kish lan veq ni rrug vogel per me shku ne krevat i bani teshat gati shkoj te reggalli e regalli that hhahhahahaahahhaahahhhahahahaha

  [Pergjigju]

 4. Jetty Dhjetor 31, 16:16

  jan kan kulleri dhe shoku i tij normal kuller tash u ba nata edhe u duft me fjet se sdishin qka me ba kulleri hin dhomen e vet krejt tpalume teshat kur hin shooku i tij normal kuller krejt teshat e gjume e kish lan veq ni rrug vogel per me shku ne krevat i bani teshat gati shkoj te reggalli e regalli that hhahhahahaahahhaahahhhahahahaha

  [Pergjigju]

 5. polo Prill 22, 11:48

  eha llipi kushton ka thene gjagji

  [Pergjigju]

 6. polo Prill 22, 11:48

  eha llipi kushton ka thene gjagji

  [Pergjigju]

 7. Meli Ponna Shkurt 1, 16:04

  benit i ka than msusja me i shkru 4 fjali aj kur ashku ne shpi i ka than babit kallxom ai i ka than ik anej se po ta futi naj shuplak aj e ka shkru ne fletore ik anej se po ta futi naj shuplak kur a shku te vllavi ai a ka tuj i ra fyllit ty ty ty ty ai e shkru ne fletore edhe a shku te motra ajo i ka than qy majmuni pa brek ai e shkru ne fletore edhe tu shku ne shkoll a qel ni e pane edhe do gra i kan than benit zoti tlasht shnosh ai e shkru ne fletore edhe kur a shku ne shkoll i ka than msusja a i ke ba detyrat ai i ka lexu ik anej se po ta futi naj shuplak msusja i ka than kujna po i thu ty ty ty msusja i ka than a e din kush jam une beni i ka than majmuni pa brek msuses i ka ra te fiket edhe beni ka thaan zoti tlasht shnosh hahahahhahahahahahhahahahahhaahahhah

  [Pergjigju]

 8. Meli Ponna Shkurt 1, 16:04

  benit i ka than msusja me i shkru 4 fjali aj kur ashku ne shpi i ka than babit kallxom ai i ka than ik anej se po ta futi naj shuplak aj e ka shkru ne fletore ik anej se po ta futi naj shuplak kur a shku te vllavi ai a ka tuj i ra fyllit ty ty ty ty ai e shkru ne fletore edhe a shku te motra ajo i ka than qy majmuni pa brek ai e shkru ne fletore edhe tu shku ne shkoll a qel ni e pane edhe do gra i kan than benit zoti tlasht shnosh ai e shkru ne fletore edhe kur a shku ne shkoll i ka than msusja a i ke ba detyrat ai i ka lexu ik anej se po ta futi naj shuplak msusja i ka than kujna po i thu ty ty ty msusja i ka than a e din kush jam une beni i ka than majmuni pa brek msuses i ka ra te fiket edhe beni ka thaan zoti tlasht shnosh hahahahhahahahahahhahahahahhaahahhah

  [Pergjigju]

 9. Ponna-Meli Shkurt 1, 15:53

  jan ka 3 kullera ne byfe vjen njani prej kullerav lyp lang edhe kur te ja qon kamarieri langin kulleri i thot uuuuuu po i qart kamarieri thot valla nuk o i qart se hu sa e marova

  [Pergjigju]

 10. Ponna-Meli Shkurt 1, 15:53

  jan ka 3 kullera ne byfe vjen njani prej kullerav lyp lang edhe kur te ja qon kamarieri langin kulleri i thot uuuuuu po i qart kamarieri thot valla nuk o i qart se hu sa e marova

  [Pergjigju]

 11. hana Janar 30, 18:52

  pse bjondina i lyn buzt me te gjelbert se e kuqja do te thot stop hahahha

  [Pergjigju]

 12. hana Janar 30, 18:52

  pse bjondina i lyn buzt me te gjelbert se e kuqja do te thot stop hahahha

  [Pergjigju]

 13. leart Janar 28, 18:44

  i

  [Pergjigju]

 14. leart Janar 28, 18:44

  i

  [Pergjigju]

 15. leart Janar 28, 18:44

  ish
  kan
  burri
  edhe
  gruja
  me
  prashit

  [Pergjigju]

 16. leart Janar 28, 18:44

  ish
  kan
  burri
  edhe
  gruja
  me
  prashit

  [Pergjigju]

 17. lirim Janar 25, 20:54

  lolo jo kos po kaoss

  edhe ja qifsha kejt prishtinalive nanen
  se e kan ba ni computer e shiten bosa po mut ne both skan nanen en pidh

  [Pergjigju]

 18. lirim Janar 25, 20:54

  lolo jo kos po kaoss

  edhe ja qifsha kejt prishtinalive nanen
  se e kan ba ni computer e shiten bosa po mut ne both skan nanen en pidh

  [Pergjigju]

 19. kastro Janar 13, 20:40

  qa po boni njerz

  [Pergjigju]

 20. kastro Janar 13, 20:40

  qa po boni njerz

  [Pergjigju]

View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Qershor 2019
H M M E P S D
« Mar    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930