Polici verteton zgjuarsin e kolegeve

Administratori
By Administratori Gusht 21, 2009 20:35

Nje shef policie don ti shohe dy polic se sa te mencur jan dhe i thot njerit shko deri te shpia ime shih a jam aty edhe eja tme tregosh.
Ky tjetri fillon te qesh hahaha shefi e pyet cka ke pse qesh ky vazhdon te qesh perseri hahaha pse po qesh e pyet prap shefi ky i pergjigjet tu pas un e ti ktu 2 mobila aj mundohet te shkoj deri atje.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori Gusht 21, 2009 20:35
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

*

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Prill 2018
H M M E P S D
« Mar    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30