Polici në hotel

Administratori
By Administratori 7 Nëntor, 2009 11:34

Ndodh qe policin e ze nata larg nga shpija dhe flen ne nje hotel.
I thot recepsionistit te lutem neser me zgjo heret ne mengjes nga oren 4. Ok thot ai por nuk kemi dhoma do te rrish me nje prift ne dhom? oke ja kthen ai.
Shkon polici ne dhom te prifti dhe i thot qe do iki heret neser.
Ok thot prifti vetem kur te ikesh mos e ndiz driten se me zgjon dhe mua, Ok thot ai.
Kur del polici nga dhoma ne mengjes vesh fustanin e priftit se nuk shikonte ne dhom sepse drita eshte e fikur, kur sheh veten me ate rrob i thot recepsionistit ore: un te thash me zgjo mua dhe jo priftin ore debil.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 7 Nëntor, 2009 11:34
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Korrik 2021
H M M E P S D
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031