Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9

Përzjersja e betonit

Administratori
By Administratori 22 Gusht, 2009 14:41
Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9 Përzjersja e betonit

Një fshatari i humbë përzjersja e betonit, dhe e kërkon cdo vend por se gjenë dotë.
Mirëpo, pas disa ditësh kërkimi, ai e gjenë përzjersen e vet tek kojshija i parë.
FSHATARI: Pse bre kojshi ma ke vjedhë përzjersen time, si s’po të vjen marre?
KOJSHIJA: Jo bre kojshi se kamë marrë unë por fëmijët e kanë marrë.
FSHATARI: Po si mundën ta cojnë fëmijët përzjersen e 50 kilogramëve.
KOJSHIJA: Ai kojshi, po ku e dinë fëmijët se sa kilogram i ka përzjersja, ata e kanë marrë.

Facebook Comments

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9
Administratori
By Administratori 22 Gusht, 2009 14:41
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.