Nana dhi dhe 7kecat

Administratori
By Administratori Mars 30, 2011 13:52

Ka ken nana dhi me 7 keca edhe kur ka shku npun nana dhi i ka than kecave mos me ja hap deren askujt.
Vjen ujku edhe i thot kecave un jam nana dhija hapeni deren ata e pysin si eshte passwordi?
Ujku i thotn 123456.
Ata i thojn ik se je ujku!
Pastaj vjen nana dhija dhe i thojn si eshte paswordi ajo i thot “JAU HONKSHA ZEMREN” dhe e hapin deren.
Pastaj te nesermen kur nana dhija shkon ne pun ujku pasi qe e kishte degjuar paswordin shkon perseri te kecat
dhe i thot hapeni deren se jam nana dhija ata i thojn si eshte paswordi ai i thhot “JAU HONKSHA ZEMREN” ata i thojn na hanksh mutin se e kena ndrru paswordin.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori Mars 30, 2011 13:52
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

*

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2018
H M M E P S D
« Mar    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031