Nje djale i ri

Administratori
By Administratori Shkurt 26, 2012 13:48

Nje djale i ri shkonte per peshk po kishte 4 dite qe skapte gje.
Nje xhaje aty afer vetem kapte.
Vazhdoi keshtu per nje jave dhe i riu vendosi ti zere vendin xhajes qe te kapte nje peshk.
Prape skapi asgje dhe vendosi te pyste xhajen..
– O xhaje po si ja ben qe ze kaq shume peshk?
– Po ja kur zgjohem n.q.s k**i me anon majtas dal majtas liqenit kur eshte djathtas dal djathtas.
– Po si tja bej une o xhaje qe me rri drejt?
– Ti rrinte xhajes drejte nuk do gjunte per peshk por per pi..

Facebook Comments

Administratori
By Administratori Shkurt 26, 2012 13:48
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

*

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Shtator 2018
H M M E P S D
« Mar    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930