Nje anije po udhetonte

Administratori
By Administratori 6 Prill, 2011 15:14 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

Nje anije po udhetonte ne Atlantik.
Papritur degjohet nje e bertitur dhe nje njeri qe bie ne det.
Njerezit dalin dhe shohin qe kishte rene vajza e kapitenit.
Kapiteni thoshte: -Ju lutem ma shpetoni vajzen.
Ne qoftese e beni do tju jap gjysmen e pasurise dhe vajzen per grua.
Pas nje pauze te shkurter qe u duk sa nje shekull degjoht nje njeri qe hidhet ne det.
Marinari shpeton vajzen dhe kur ngjitet lart kapiteni i thote:
-Faleminderit shum, cfare do tani.
-Une dua tja q* nenen atij qe me shtyu.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 6 Prill, 2011 15:14 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Gusht 2021
H M M E P S D
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031