Mushkonja

Administratori
By Administratori 6 Shkurt, 2010 21:49

Jani i thote nje shoku i kam vra mbreme 6 mushkonja. Tre meshkuj dhe tre femra.SHoku e pyet si e di ti se ishin 3 burra dhe 3 femra? Jani i pergjigjet se 3 ishin ne televizor dhe 3 te tjarat ishin para pasqyre.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 6 Shkurt, 2010 21:49
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.