Mesuesja dhe Beni

Administratori
By Administratori Shkurt 11, 2012 12:41

Ngrihet beni nga banka dhe shkruan ne derrase fjalen k*r me te vogel.
Vjen mesuesja ne klase e shikon dhe iu thot nxenesve se kush e ka shkruajtur kete fjale, asnje spergjigjet pastaj mesuesja e fshin derrasen me dor.

Te nesermen mesuesja gjen te njejten fjale po me shkronja pak me te medha, mesuesja i pyet perseri kush e ka shkruar? asnje spergjigjet pastaj mesuesja e fshin perseri.

Te nesermen mesusja gjen te njejten fjale po me shkronja te medha dhe i pyet se pse e zmadhoni kete fjale ngrihet beni e i thote mesueses se sa her ta ferkosh k*rin aq me shum zmadhohet.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori Shkurt 11, 2012 12:41
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

*

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2018
H M M E P S D
« Mar    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031