Pac Man

 

Sonic

Gold Miner

Kush do behet YLL

Write a comment

171 Comments

 1. Bleona Dhjetor 27, 09:08

  Ketu ka shume lojera te mira sic eshte edhe kuizi”Kush do te behet Yll”.!
  :) 😀 :*

  [Pergjigju]

 2. klejdi Shtator 22, 20:10

  lojrat me te mirat dhe me pelqejn pamas

  [Pergjigju]

 3. endrit Nëntor 1, 14:09

  i mir jom dua femen

  [Pergjigju]

 4. Lonna Gusht 18, 13:10

  m”pelqen me tregoni se nga vjen ky fshati apo qka esht postribe

  [Pergjigju]

  Lonna është pergjigjur:

  qook gyzel.. shum mir verttett

  [Pergjigju]

  admin është pergjigjur:

  Komun e Shkoders – Shqipri

  [Pergjigju]

  lirim mazreku është pergjigjur:

  vallahi shum loj e bukur

  [Pergjigju]

 5. anisa Qershor 30, 12:26

  lojrat jane shume te miraaaaa te gjithaaaaaa……………………

  [Pergjigju]

 6. julieta Qershor 23, 14:12

  loja ma e mir eshte kush do te behet yll loj shum interesant une weq deri ne 9 po shkoj ma anena nuk po munda

  [Pergjigju]

 7. melisa Maj 22, 18:55

  shum te mira lojt po m pelqejn shummmmmmmmmmmmmm………………

  [Pergjigju]

  arian është pergjigjur:

  shum te mira lojrat walla

  [Pergjigju]

  Edon Ajvazi është pergjigjur:

  lojrat jan shu te miraa 😉

  [Pergjigju]

 8. anisa Prill 20, 08:57

  lojat shum te mira pom pelqejn shummmmmmmmmmmmmmmm-shummmm<33

  [Pergjigju]

 9. edmonda Mars 3, 17:39

  kum arrit dej pyetjen e 12 shum e mir loja…..? niceeee<3

  [Pergjigju]

 10. dardane Shkurt 13, 15:16

  jeni te mir veq vazhdoni

  [Pergjigju]

  sadushiiiiiiiiiii është pergjigjur:

  oke 😉

  [Pergjigju]

View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*


*

Facebook

Google

Nëntor 2015
Hën Mar Mër Enj Pre Sht Die
« Pri    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30