Lojra

Pac Man

 

Sonic

Gold Miner

Super Mario

Kush do behet YLL


171 comments

 1. Bleona thotë:

  Ketu ka shume lojera te mira sic eshte edhe kuizi”Kush do te behet Yll”.!
  :) 😀 :*

  [Pergjigju]

 2. klejdi thotë:

  lojrat me te mirat dhe me pelqejn pamas

  [Pergjigju]

 3. endrit thotë:

  i mir jom dua femen

  [Pergjigju]

 4. Lonna thotë:

  m”pelqen me tregoni se nga vjen ky fshati apo qka esht postribe

  [Pergjigju]

  Lonna është pergjigjur:

  qook gyzel.. shum mir verttett

  [Pergjigju]

  admin është pergjigjur:

  Komun e Shkoders – Shqipri

  [Pergjigju]

  lirim mazreku është pergjigjur:

  vallahi shum loj e bukur

  [Pergjigju]

 5. anisa thotë:

  lojrat jane shume te miraaaaa te gjithaaaaaa……………………

  [Pergjigju]

 6. julieta thotë:

  loja ma e mir eshte kush do te behet yll loj shum interesant une weq deri ne 9 po shkoj ma anena nuk po munda

  [Pergjigju]

 7. melisa thotë:

  shum te mira lojt po m pelqejn shummmmmmmmmmmmmm………………

  [Pergjigju]

  arian është pergjigjur:

  shum te mira lojrat walla

  [Pergjigju]

  Edon Ajvazi është pergjigjur:

  lojrat jan shu te miraa 😉

  [Pergjigju]

 8. anisa thotë:

  lojat shum te mira pom pelqejn shummmmmmmmmmmmmmmm-shummmm<33

  [Pergjigju]

 9. edmonda thotë:

  kum arrit dej pyetjen e 12 shum e mir loja…..? niceeee<3

  [Pergjigju]

 10. dardane thotë:

  jeni te mir veq vazhdoni

  [Pergjigju]

  sadushiiiiiiiiiii është pergjigjur:

  oke 😉

  [Pergjigju]

Lini një Përgjigje

*