Gruaja dhe zezaku

Administratori
By Administratori Janar 13, 2010 11:38

Një ditë një grua hypi në autobus asaj iu pordhte por ajo nuk mundte të pordhte se ishte në autobus.
Pushuan me autobus një një vend të zezakve dhe zbriti poshtë nga autobusi por mbrapa saj e kishte një zezak por ajo nuk e kishte pa.
Ajo e lëshoi pordhën dhe kur e ktheu kokën dhe e shikoj ajo tha oooooo e paskam djegë.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori Janar 13, 2010 11:38
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Nëntor 2018
H M M E P S D
« Mar    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930