Genc Muhja – Të pa vdekshëm në histori

ilir
By ilir Dhjetor 5, 2012 14:05

http://youtu.be/vz15hf2xebQ

Genc Muhja – Te pa vdekshem ne histori
texti : Muharrem Ceka
Kenge per Postriben
Kenge per kryengritjen e Postribes
Kryengritja e Pare Anti-Komuniste Ne Europen Juglindore
Digital Studio Kallaj  HD – Postribe Shkoder 2013
Postriba 2013

Facebook Comments

ilir
By ilir Dhjetor 5, 2012 14:05
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

*

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Shtator 2018
H M M E P S D
« Mar    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930