Fshatrat e Postribes

Administratori
By Administratori Shtator 4, 2009 14:29

Fshatrat e Postribes

BAJRAKU I BOKSIT
1. Boksi
2. Dragoçi
3. Kullaj
4. Mesi
5. Myselimi
6. Rrashi
7. Vorfa 

BAJRAKU I DRISHTIT
1. Drishti
2. Vilzë
3. Ura Shtrejte
4. Domni

BAJRAKU I SUMES
1. Shakota
2. Suma

 

Related Images:

Facebook Comments

Administratori
By Administratori Shtator 4, 2009 14:29
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

*

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Shtator 2018
H M M E P S D
« Mar    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930