Fshatari dhe Polici

Administratori
By Administratori 16 Gusht, 2009 21:39

Kishte dale nje fshatare dhe shiste molla te qeruara dhe farat i ndante perti shitur edhe ato, vjen polici dhe e pyet se cfar ben ti ketu

fshatari: shes molla dhe nje pjes i qeroj se ashtu e kerkojne klientet
polici: po ato fara pse i ndan
fshatari: ati i shes 3 kokrra 10 euro se te bejne te zgjuar
polici: shume shtrejt i paske
fshatari: por te bejne te zgjuar mos harro
polici: i blen kokrrat dhe i fut ne goje, menjehere kthehet dhe i thot fshatarit se me 10 euro i kisha blere 20 kile molle
fshatari: e sheh se sa shpejt u bere i menqur
polici: mi jep edhe 3 kokrra tjera

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 16 Gusht, 2009 21:39
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Gusht 2021
H M M E P S D
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031