Back to homepage

Fotografi

Write a comment

110 Comments

 1. arjan gashi 17 Mars, 17:06

  jeni ma te miret veq vazhdoni dhe mos u ndalin jeni te mrekullushem

  [Pergjigju]

 2. pajtimi 28 Shkurt, 23:41

  veq vazhdoni se mat mirt jeni kissss e kini

  [Pergjigju]

 3. loni 18 Shkurt, 21:32

  ooooooooooooooo veq vazhdoni se mat mirt jeni

  [Pergjigju]

 4. drilon 18 Shkurt, 20:21

  jeni ma te miret veq vazhdoni

  [Pergjigju]

 5. shkodi 10 Shkurt, 00:46

  shummm te fortt iiieenii … veq vazhdoni neve mbrama na keni

  [Pergjigju]

 6. drilona 29 Janar, 12:52

  o boll te bukur veq vazhdon a shum bukur bela.-s@live.com

  [Pergjigju]

 7. leotrimi 27 Janar, 00:14

  tung ju pershendes te gjithve ma te mirt jeni

  [Pergjigju]

 8. Beda 23 Janar, 14:06

  oo bravo bre Ju dua shum ma te mirt jeni veq kush ja ka inati bravo kiss

  [Pergjigju]

  gresa është pergjigjur:

  shum mir vetem vazhdoni jeni me te mirt ne bot

  [Pergjigju]

  gresa thot është pergjigjur:

  jeni me te mirt ne bot vazhdoni veq

  [Pergjigju]

 9. rrezja 23 Janar, 08:55

  shum e mir jeni bre

  [Pergjigju]

  rrezja është pergjigjur:

  hehehhhe

  [Pergjigju]

 10. lira 22 Janar, 00:18

  auuuuuu ska me juve a kiss

  [Pergjigju]

 11. iliriana usa 21 Janar, 06:12

  jeni te pa arritshum valla vetem vazhdoni tung

  [Pergjigju]

 12. duressa 21 Janar, 06:09

  you are the best just keep going bye bye

  [Pergjigju]

 13. ariani 19 Janar, 13:00

  jeni ma te mirt vec vazhdoni keshtu a tung

  [Pergjigju]

 14. Beda 18 Janar, 18:49

  shum te mir jeni veq vazhnoni Ju dua shum kiss qaoo klm

  [Pergjigju]

 15. visar 13 Janar, 20:15

  hallall juv koft faqja per mu shum e preferushme

  [Pergjigju]

 16. enis 11 Janar, 22:03

  shum te mir jeni 😀

  [Pergjigju]

 17. albesa 10 Janar, 15:18

  jeni mat miret

  [Pergjigju]

View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Korrik 2020
H M M E P S D
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031