Back to homepage

Fotografi

Write a comment

110 Comments

 1. Masakrra 13 Dhjetor, 21:21

  ju jeni shum te mir

  [Pergjigju]

  fatmir është pergjigjur:

  faliminderit shum

  [Pergjigju]

 2. herolind 12 Dhjetor, 16:51

  shum te mir jeni veq vazhdoni se kshtu do te fitoniiiiiiii
  ju dua te gjithveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  mir keni bo qe keni qite ke veb faqe

  [Pergjigju]

 3. perparim 11 Dhjetor, 16:50

  shummmmmmm te mir jeni veq vazdoni qishtu kissssssssssssss 😛

  [Pergjigju]

 4. besa 11 Dhjetor, 13:05

  valla shum mire e kini ba qet postribe brrrrrrrrrrrrrrrrravooooooooooooooooo veq vazhdoni qeshtu tung tung klm

  [Pergjigju]

 5. roberti 11 Dhjetor, 06:47

  tungi jeni me te miret ju dua shum pershendes dshurin time qaooo kissss

  [Pergjigju]

 6. kujtim 9 Dhjetor, 18:19

  ShUm FoRt VeQ VaZhDoNi SuPeR

  [Pergjigju]

 7. mefail 9 Dhjetor, 14:44

  shumee qarTeem ju lumt nr::::1 jeni m`puq

  [Pergjigju]

 8. isa 5 Dhjetor, 20:19

  hej deri tani matmirt veq vazhdoni qaoooooooooo

  [Pergjigju]

 9. kujtime 29 Nëntor, 23:40

  haj shum mir vesh vazhdoni ju duaa nga kujtimjaa kisssss

  [Pergjigju]

 10. arberi thote 29 Nëntor, 23:01

  ju lumte jeni shume te mir keshtu shkoni

  [Pergjigju]

 11. arjan 28 Nëntor, 23:35

  shum te mir jeni veq vazhdoni perpara shkoni qao

  [Pergjigju]

 12. bashkimi 28 Nëntor, 19:32

  jeni te mrekullueshem gezuar fetsen e bajramit

  [Pergjigju]

 13. linda 28 Nëntor, 01:02

  veq vazhdoni

  [Pergjigju]

 14. besi 27 Nëntor, 16:02

  pershndetje met vertet jeni te mrekullushum veq vazhdoni keshtu

  [Pergjigju]

 15. leutrimi 23 Nëntor, 17:15

  tung valla jeni ma te mirt veq suksese

  [Pergjigju]

 16. shpetim--tigri--- 22 Nëntor, 21:54

  urime veq vazhdoni perpara se ma te mirt jeni

  [Pergjigju]

 17. tringa 22 Nëntor, 19:54

  jeni ma te miret jeni shume nice

  [Pergjigju]

 18. teuta 21 Nëntor, 15:22

  ueeeeee jeni ma te fortit a ju uroj suksese qao klm:d

  [Pergjigju]

 19. baki 19 Nëntor, 21:09

  shum buker veq vazhdoni mos u ktheni mbrapa qauuuuuuuuuuu baka

  [Pergjigju]

View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Korrik 2020
H M M E P S D
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031