Back to homepage

Fotografi

Write a comment

110 Comments

 1. medina 19 Nëntor, 14:25

  feja islame eshte feja me e mira qe ekziston nder gjitha fete veq vazhdoni perpara me fen islame .

  [Pergjigju]

 2. beslidhje 6 Nëntor, 20:59

  veqq vazhdoni ma te miirtt jenii:P
  juuu lumtt hehehehe qaooo…

  [Pergjigju]

 3. AlBi 6 Nëntor, 17:36

  shum te mira ju lumtë veq vazhdoni përpara

  Bëni më shumë nëse mundni…………???!??!????!

  [Pergjigju]

 4. baki 4 Nëntor, 21:49

  shum te mrekullushem jeni veq vazhdoni tung bakia

  [Pergjigju]

 5. mergime 2 Nëntor, 13:02

  hej mire jeni kaloni xix

  [Pergjigju]

 6. besa 2 Nëntor, 13:01

  tung shum te mire jeni

  [Pergjigju]

 7. valmire 27 Tetor, 15:04

  shum mir veq vazhdoni

  [Pergjigju]

 8. ARDIT 23 Tetor, 12:39

  BRAVO ! SHUM BUKUR !!!!!!!

  [Pergjigju]

 9. xhafer 21 Tetor, 15:32

  tung shum te mir Jen veq vazhdoni

  [Pergjigju]

 10. disa 20 Tetor, 11:26

  superr veq perpara

  [Pergjigju]

 11. Goni 15 Tetor, 10:31

  shum web i mir aa ketu koka me gjet naj qik te mir aa hahahahahaha klm nga une goni

  [Pergjigju]

 12. Mc Pimmy 14 Tetor, 12:01

  tung jeni shume te mire bravo veq vazhdoni

  [Pergjigju]

 13. pimi 13 Tetor, 18:00

  shum mirrrrrrrrrrrrrrrrr koka breeeeeeeeeee

  [Pergjigju]

 14. Qika e Gjakoves 13 Tetor, 14:49

  shum mirr web-i veq perpara 🙂 ju dua shummm kiss nga Gjakova City

  [Pergjigju]

 15. mesi asi 3 Tetor, 17:04

  shum bukur….Origjina ime ne fund te fundit ……

  [Pergjigju]

 16. xheneta 26 Shtator, 13:54

  shume e buker hhheheheh
  a e di sa e du shum shum shum pak

  [Pergjigju]

 17. aldi 25 Shtator, 23:09

  veq vazhdoni postribe se jeni me te qartit

  [Pergjigju]

 18. krenare 22 Shtator, 08:56

  urime festa e fiter bajramit

  [Pergjigju]

 19. egzon 21 Shtator, 18:35

  urime fiter bajrami te gjith muslimanve kaloni mir

  [Pergjigju]

 20. leotrimi 21 Shtator, 17:43

  urime fiter bajrami te gjith kosoves

  [Pergjigju]

View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Maj 2020
H M M E P S D
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031