Foto nga Kalaja e Drishtit

rezwow
By rezwow Prill 20, 2014 10:13
Foto nga Kalaja e Drishtit

Foto nga Kalaja e Drishtit

Facebook Comments

rezwow
By rezwow Prill 20, 2014 10:13
Write a comment

2 Comments

 1. jona Tetor 31, 13:46

  shumm bukur

  [Pergjigju]

 2. jona Tetor 31, 13:45

  shumm bukuer

  [Pergjigju]

View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

*

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Shtator 2018
H M M E P S D
« Mar    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930