Fabrika e sallamit

Administratori
By Administratori Mars 23, 2010 15:35

Ka qen babi edhe djali, babi e ka cuar ne fabrik te sallamit dhe i ka then shiko djali im, ktu hin derri e atje del sallami.
E ka vet djali o babi me shti ktu sallamin a del atje derri?
I ka then babi JO, at fabrik e ka vec nana jote!

Facebook Comments

Administratori
By Administratori Mars 23, 2010 15:35
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

*

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2018
H M M E P S D
« Mar    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031