Back to homepage

Tag "vajza"

Kanali 5 dhe ITAL

Kanali 5 dhe ITAL 0

🕔19:00, 3.Tet 2009

Prej disjavesh nje djalosh shume i druajtur cdo mbremje shkonte per vizite tek nje vajze terheqese. Rregullisht rrinte ne te njejtin vend: ulur ne divan dhe te kapur dore per dore, shikonin TV deri ne fund te programeve. Pas kesaj

Read Full Article
Dashuria e vajzës së shahistit

Dashuria e vajzës së shahistit 0

🕔18:50, 3.Tet 2009

Një djalosh i bëhet monoton një vajze duke e ndalur shpesh. Një ditë ndalet vajza dhe i thot: VAJZA : Nuk bënë që ne të dy të jemi bashk ! DJALI : Përse ? VAJZA : Sepse kam babin shahist

Read Full Article
Vajza me deshir

Vajza me deshir 0

🕔14:47, 25.Gus 2009

Ka qen nje vajze dhe nenen e ka pas shtatzan edhe e ka pyetur… nen cfar pret ti ne barkun tend qe te bejsh? Nena ja kthen pres nje vlla tanin! Vajza del ne rrug edhe e shen nje burr

Read Full Article
Vajza shkon e pyet për çmimet.

Vajza shkon e pyet për çmimet. 0

🕔19:45, 15.Kor 2009

Ka shkuar nje vajzë në pazar dhe po e pyet shitesin sa kushton fustani? shitesi: 10 euro Vajza:   po sa kushtojn brekt Shitesi: 15 euro Vajza:   a bën ma lir? Shitesi: sigurishti Vajza:   sa shitesi: 10 euro breket dhe 15

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Korrik 2020
H M M E P S D
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031