Back to homepage

Tag "sutjena"

Miu dhe Lopa

Miu dhe Lopa 0

🕔14:23, 22.Gus 2009

Lopa i thote miut, piciruk kaq i vogel dhe te kane dale mustaqet. Miu i thote lopes, po ti moj kaq e madhe dhe nuk vesh sutjena.

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Prill 2021
H M M E P S D
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930