Back to homepage

Tag "sigurim"

Nje plak 97 vjecar

Nje plak 97 vjecar 0

🕔20:34, 28.Shk 2012

Nje plak 97-vjeçar shkon tek nje zyre sigurimesh .. – Ç`kemi? Dua te bej siguracion per jeten. -Sa vjeç je? – 97 i thote plaku. Nenpunesi çmendet: – Tallesh po ç`te duhet ty siguracioni? – Po ja do shkoj me

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2018
H M M E P S D
« Mar    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031