Back to homepage

Tag "profesori"

Babai dhe Profesor

Babai dhe Profesor 0

🕔14:12, 26.Shk 2012

Babai: Profesor, se c’kam nje parandjenje se im bir s’ka per ta marre provimin me ju.. Profesori: Me bast 250 euro qe e merr???

Read Full Article
Profesori pyet Benin

Profesori pyet Benin 0

🕔18:52, 27.Tet 2011

Profesori pyet Benin: Me thuaj emrin e nje zvaraniku… Beni: Gjarper! Profesori: Shume mire… Tani me thuaj emrin e nje zvaraniku tjeter… Beni: Nje gjarper tjeter.

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Qershor 2018
H M M E P S D
« Mar    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930