Back to homepage

Tag "njeriu"

Njeriu me i zgjuar

Njeriu me i zgjuar 0

🕔13:08, 20.Qer 2010

Kush eshte njeriu me i zgjuar ne bote? – Ai qe shpiku suposton ..se ia futi tgjithve.

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Shtator 2018
H M M E P S D
« Mar    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930