Back to homepage

Tag "naten"

Ne naten e qete

Ne naten e qete 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔23:27, 2.Dhj 2015 Read Full Article
Shqiptari në hënë

Shqiptari në hënë 0

🕔21:26, 16.Gus 2009

Ishte nje here nje Shqiptar dhe nje Amerikan. Amerikani thot: ne Amerikant jemi te paret qe shkuam ne hene. Shqiptari thot: ne jemi te paret qe se shpejti do shkojme ne hene. ashtu i thot Amerikani, posi nuk keni frig

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2020
H M M E P S D
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031