Back to homepage

Tag "marr"

Spitali i budallenjve

Spitali i budallenjve 0

🕔10:42, 1.Pri 2010

Ne spitalin e budallenjve ju vune te hanin ne pjata bosh per te provuar nqs ndonjeri ishte sheruar. Te gjithe filluan te hanin , vetem njeri nuk po hante. Kujdestari mendoi se ai ishte sheruar dhe e pyeti pse nuk

Read Full Article
Tre te marr dhe psikologu

Tre te marr dhe psikologu 0

🕔13:54, 26.Jan 2010

Na ishin nje her 3 budalla dhe nje dit psikologu i thirr tek zyrja per me i pa a jan sheruar. Secilit ju jep nga 50cent i thot njenit cfar kishe ble me 50cent thot? Budalla i par: Nje shpi

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2018
H M M E P S D
« Mar    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031